Share light (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Subject
pt: Assunto

en: Email settings
pt: Configurações de Email

en: Message
pt: Mensagem

en: Block settings
pt: Definições do bloco

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Footer
pt: Rodapé

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Your first name
pt: O teu primeiro nome

en: Your last name
pt: O teu último nome

en: Channel
pt: Canal

en: Share
pt: Partilhar

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: You must enter a subject.
pt: Tem de introduzir um assunto.

en: You must enter a message.
pt: Tem de introduzir uma mensagem.

en: Sender name
pt: Nome do remetente

en: Redirect path
pt: Caminho de redirecionamento
