Share light (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Email
bn: ইমেইল
