Share light (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Subject
gu: વિષય

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ
