Share light (7.x-2.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Footer
mg: Tongo-pejy
