Share light (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Email
ne: ईमेल

en: Footer
ne: फुटर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
