Share light (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Recipients
sq: Marrës
