Share light (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Subject
te: విషయం

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Message
te: సందేశం

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: Weight
te: భారం

en: Email
te: ఈమెయిలు
