Share light (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Subject
be: Тэма

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Message
be: Паведамленне

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: You must enter a message.
be: Вы павінны пакінуць паведамленне
