Share light (7.x-2.4) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Subject
sv: Ämne

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Message
sv: Meddelande

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Email
sv: E-post

en: Footer
sv: Sidfot

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Channel
sv: Kanal

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Your Email
sv: Din e-postadress

en: Send To
sv: Skicka till

en: Your Email address is invalid.
sv: Din e-postadress är ogiltig.

en: Message Body
sv: Brödtext för meddelande

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: You must enter a subject.
sv: Du måste ange en rubrik.

en: You must enter a message.
sv: Du måste ange ett meddelande.

en: Forward Instructions
sv: Instruktioner till Tipsa en vän

en: Forward this page to a friend
sv: Tipsa en vän om den här sidan

en: Header injection attempt detected.  Do not enter line feed characters into the from field!
sv: Försök till header injection upptäckt. Ange inte radmatningstecken i formulärfältet!

en: You did not enter any recipients.
sv: Du har inte angivit några mottagare.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
sv: En av dina mottagaradresser är ogiltig:

en: Message from Sender
sv: Meddelande från avsändaren

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
sv: Ange flera adresser på separata rader, eller separera dem med kommatecken.

en: Sender name
sv: Avsändarens namn

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering
