Share light (7.x-2.5) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Subject
it: Oggetto

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: Message
it: Messaggio

en: Block settings
it: Impostazioni del blocco

en: Weight
it: Peso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Email
it: E-mail

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Recipients
it: Destinatari

en: Channel
it: Canale

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Sender name
it: Nome del mittente

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
