Share light (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Subject
ro: Subiect

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Message
ro: Mesaj

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Email
ro: email

en: Footer
ro: Subsol

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: You must enter a subject.
ro: Trebuie introdus un subiect.

en: You must enter a message.
ro: Mesajul este obligatoriu.

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
