Share light (7.x-2.6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Subject
az: Mövzu

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Message
az: Mesaj

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Sender name
az: Göndərən adı
