Share light (7.x-2.6) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Subject
fil: Paksa

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: Footer
fil: Paanan
