Share light (7.x-2.6) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Footer
sl: Noga

en: Recipients
sl: Prejemniki
