Share light (7.x-2.6) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Message
th: ข้อความ

en: Block settings
th: การตั้งค่าบล็อก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Email
th: อีเมล

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง
