Share light (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
