Share light (7.x-2.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
