Share light (7.x-2.5) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Subject
eu: Gaia

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Message
eu: Mezua

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Email
eu: Eposta

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena
