Share light (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Subject
ja: 件名

en: Email settings
ja: メール設定

en: Message
ja: メッセージ

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Email
ja: メール

en: Footer
ja: フッター

en: Recipients
ja: 受信者

en: Channel
ja: チャンネル

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Sender name
ja: 差出人名

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス
