Share light (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Twitter
kk: Твиттер
