Share light (7.x-2.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්
