Share Progress (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Save
he: שמירה

en: Sharing
he: שיתוף
