Share Progress (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Save
hy: Պահպանել
