Share Progress (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>
