Share Progress (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
