Share Progress (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: disabled
ru: отключено

en: Description
ru: Описание

en: Save
ru: Сохранить

en: Sharing
ru: Обмен переводами
