Share Progress (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Save
sq: Ruaj
