Share Progress (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Save
af: Stoor
