Share Progress (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Save
ca: Desa
