Share Progress (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: disabled
de: deaktiviert

en: Description
de: Beschreibung

en: Save
de: Speichern

en: Sharing
de: Gemeinsame Nutzung
