Share Progress (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Save
fi: Tallenna

en: Sharing
fi: Jakaminen
