Share Progress (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Save
is: Goym
