Share Progress (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Save
gl: Gardar

en: Sharing
gl: Compartir
