Share Progress (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: disabled
ja: 無効

en: Description
ja: 説明

en: Save
ja: 保存

en: Sharing
ja: 共有
