Share Progress (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
