Share Progress (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Save
ar: حفظ
