Share Progress (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Description
bn: বিবরণ

en: Save
bn: সংরক্ষণ
