Share Progress (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Save
cy: Cadw
