Share Progress (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
