Share Progress (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Save
lt: Saugoti

en: Sharing
lt: Dalintis
