Share Progress (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sharing
lv: Koplietošana
