Share Progress (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Save
oc: Enregistrar

en: Sharing
oc: Partage
