Share Progress (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: disabled
pt: inativo

en: Description
pt: Descrição

en: Save
pt: Guardar
