Share Progress (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Save
sk: Uložiť

en: Sharing
sk: Zdieľanie
