Share Progress (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Save
jv: Simpen
