Share Progress (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
