Share Progress (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy
