Share Progress (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Save
my: သိမ်းပါ
