Share Progress (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
