Share Progress (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: disabled
ro: dezactivat

en: Description
ro: Descriere

en: Save
ro: Salvare
